تاریخچه:

شرکت جهان برس در سال 1364 توسط برادران جهاندیده تاسیس گردید و فعالیت خود را به عنوان اولین تولید کننده انواع برس های سیمی صنعتی در ایران آغاز نمود.

جهان برس فعالیت خود را به صورت کارگاهی ابتدایی آغاز نمود و با توجه به نیاز صنعت کشور و تکیه بر دانش فنی و تجربه مهندسین تلاشگر و کادر مجرب خود اقدام به توسعه شرکت نمود.

جهان برس به عنوان نخستین شرکت در ایران ، در سال 1368 موفق به طراحی و ساخت ماشین آلات مخصوص تولید انواع برس سیمی صنعتی گـردید ، در ادامه راه توسعه ، پیـرو توافق و همکاری شرکت وولر ، بزرگترین شرکت سازنده ماشین آلات برس سازی در جهان که در کشور آلمان واقع شده است و بازدید آقای فریز وولر از خطوط تولید جهان برس و پس از انجام آزمایشات گوناگون ، تغییرات و پیشرفتهای زیادی در همه زمینه ها صورت گرفت که منجر به ایجاد بخش هایی مانند :

بخشهای کنترل کیفیت و آزمایش مواد اولیه

کنترل کیفیت محصولات تولیدی

رعایت موارد استاندارد در عملیات مونتاژ و تولید

به کارگیری و استفاده از جدیدترین تکنولوژی و آخرین متدهای روز دنیا

طراحی و ساخت تجهیزات پیشرفته در خطوط تولید تمام اتوماتیک

که ایجاد تنوع در تولید انواع برس مطابق با استانداردهای بین المللی و به صورت کاملا مکانیزه محقق گردید. با توجه به این نکته که پرسنــل شایسته و کارآزموده مهمترین عامل تضمین کیفیت و ایجاد توانمندی در رقابت های تجاری اند ، جهـان برس با بهره گیری از کادر فنی مجـرب و بکارگیری افراد زبده و کارآزموده در بخش های تولید ، اداری و فروش با انگیزه و اقتدار هر چه بیشتر در پیشبرد و ارتقاء کمی و کیفی شرکت به صورت پویا به فعالیت خود ادامه داده و موفق گردیده در عرصه رقابت گوی سبقت را از رقیبان برباید.

جهان برس با افزایش حجم تولید و کاهش هزینه ها توانسته است همزمان با افزایش کیفیت ، محصولات خود را با قیمت مناسب و قابل رقابت با محصولات خارجی به مصرف کنندگان گرامی ارائه دهد.

با توجه به تنوع صنایع و نیازهای آنها ، جهان برس دامنه گسترده ای از انواع برس های سیمی صنعتی را تولید و به همراه جداول راهنمای لازم در اختیار مصرف کنندگان قرار داده تا مصرف کنندگان با انتخاب مناسب ترین نوع برس ازبالاترین راندمان کاری بهره گیرند .

جهان برس جهت پشتیبانی و حمایت از مصرف کنندگان با ارائه مشاوره ی رایگان توسط مهندسین و کارشناسان مجرب مصرف کنندگان خود را جهت انتخاب برس مناسب و یا طراحی برس های خاص تا نیل به بهترین راهکار و راندمان همراهی می نماید.

جهان برس جهت دسترسی آسان و سریع مصرف کنندگان به محصولات، اقدام به ایجاد مراکز فروش در اغلب شهرستان ها نموده است. همچنین جهت آشنایی بیشتر با محصولات و اطلاع از تولیدات جدید جهان برس، سایت این شرکت همیشه به عنوان بهترین راه اطلاع رسانی به مصرف کنندگان گرامی پیشنهاد می گردد.

هم اکنون جهان برس با ایجاد فرصت شغلی برای ده ها نفر به صورت مستقیم و صد ها نفر بصورت غیر مستقیم به عنوان کار آفرین موفق افتخار خدمت به صنعت و اقتصاد کشور را دارد.

به لطف ایزد منان و در سایه اعتماد ارزشمند شما صنعتگرانتوانسته ایم بعنوان معتبرترین و بزرگتـرین تولیدکننده انواع برسهای سیمی صنعتی در خدمت صنعت کشور باشیم.

امید است که همواره با اعتمادتان ما را در توسعه خدمات و کیفیت روز افزون محصولات یاری فرمایید.

از حسن انتخاب و توجه شما کمال امتنان را داریم.

 

 

 

شرکت جهان برس در سال 1364 توسط برادران جهاندیده تاسیس گردید و فعالیت خود را به عنوان اولین تولید کننده انواع برس های سیمی صنعتی در ایران آغاز نمود. جهان برس فعالیت خود را به صورت کارگاهی ابتدایی آغاز نمود و با توجه به نیاز صنعت کشور و تکیه بر دانش فنی و تجربه مهندسین تلاشگر و کادر مجرب خود اقدام به توسعه شرکت نمود. جهان برس به عنوان نخستین شرکت در ایران، در سال 1368 موفق به طراحی و ساخت ماشین آلات مخصوص تولید انواع برس سیمی صنعتی گـردید، در ادامه راه توسعه، پیـرو توافق و همکاری شرکت وولر، بزرگترین شرکت سازنده ماشین آلات برس سازی در جهان که در کشور آلمان واقع شده است.

 

با ما در تعامل باشید:

 کـرجـ جاده هشتگرد  |  2 کیلومتر بعد از پلیس راه کمالشهر 

          دست چپ خیابان کوی راز 1 | پلاک 304/3

 

 صندوق پستی: 318 - 31975

 93 39 38 44 - 026

 94 39 38 44 - 026

 94 38 39 44 - 026    فکس

 136 63 80 - 0930

 info@jahanboress.ir

 کانال تلگرام

  صفحه اینستاگرام

 

 

تمامی حقوق اين سايت محفوظ و متعلق به جهان برس می باشد. Copyright © 2019 jahanboress.ir

 

طراحی سایت توسط هلدینگ دیاکو